• Pir – Pen: 8:00 – 20:00
 • +370 603 07618
 • info@vidausapdailatau.lt
 • Apie Mus

  Opt02-e1429762883274
  PATIRTIS IR PASIEKIAMUMAS

  Atsakingi ir patyrę meistrai su daugiau nei 12 metų atlieka namo vidaus  apdailos ir inžinerinių tinklų darbus. Dirbame Kaune, Vilniuje ir aplinkiniuose rajonuose. Pagrindinis mūsų tikslas  – pilnai patenkinti mūsų klientų poreikius ir išpildyti, net iš pirmo žvilgsnio, kartais nerealius pageidavimus.

  Opt01-e1429762948645
  PASTOVUS TOBULĖJIMAS

  Mes nuolat stengiamės dar labiau tobulėti, todėl kiekvieną Jūsų kuo sudėtingesnį prašymą priimame kaip iššūkį, dar didesnio savo profesinio tobulėjimo link. Už konkurencingą kainą mes siūlome ypač aukštą kokybę ir greitai atliktus darbus.

  NEMOKAMA KONSULTACIJA

  Klientams teikiame nemokamas konsultacijas statybos, apdailos klausimais. Patarsime interjero dizaino klausimais ir kokios medžiagos tinkamiausios konkrečiam darbui.

  StockSnap_NQHDCWGEOH
  KAIP DIRBAME
  Dirbame tiek su savo, tiek su užsakovo medžiagomis. Pasirūpiname, visais medžiagų atvežimo – pristatymo klausimais, didžiąją dalį medžiagų atsivežame savo transportu, todėl Jums transportavimas dažniausiu atveju nieko nekainuoja ir nekelia rūpesčių lakstymas po parduotuves bei medžiagų ieškojimas, kadangi tai už Jus – padarysime mes.

  Daugelio metų patirtis žengia kartu su kokybe!

  Kodėl būtent mes?

  Nes mums svarbus kiekvienas klientas. Nes mes atliekame tiek mažos tiek didelės apimties darbus. Nes mes už puikų kokybės ir kainos santykį atliekame įvairiausių apimčių darbus , todėl mūsų užsakovais gali būti  visi, svarbiausia, kad tai būtų vidaus patalpų įrengimo ar remonto darbai, pradedant langų dėjimu ir paslėptų komunikacinių tinklų išvedžiojimu (elektros instaliacija, santechnika) arba tiesiog griovimu (jei tai būsima restauracija), baigiant –  visišku patalpų išvalymu prieš baldų sustatymą, o jei reikia ir baldų surinkimu.
  KOMPLEKSINĖS PASLAUGOS
  Atliekame platų paslaugų spektrą, todėl Jums nereikės ieškotis meistrų kiekvienam darbui atskirai. Taip sutaupysite šiuo metu labai branginamą laiką ir žinoma – pinigų, nes kuo daugiau darbų vienoje vietoje mums – tuo didesnes nuolaidas galime taikyti Jums. Taupiai naudojame medžiagas, nereikalingas nepanaudotas ar likusias medžiagas pristatome atgal pardavėjams, pasiūlymus el. paštu.

  Kyla klausimų apie mūsų gebėjimus ir pasiekimus?

  SUSISIEKTI