į pradžią turinys susisiekite  
APIE MUS

Atsakingi ir patyrę meistrai atlieka namo vidaus  apdailos ir inžinerinių tinklų darbus. Dirbame Kaune, Vilniuje ir aplinkiniuose rajonuose. Pagrindinis mūsų tikslas  - pilnai patenkinti mūsų klientų poreikius ir išpildyti, net iš pirmo žvilgsnio, kartais nerealius pageidavimus. Mes nuolat stengiamės dar labiau tobulėti, todel kiekvieną Jūsų kuo sudėtingesnį prašymą priimame kaip įššūkį, dar didesnio savo profesinio tobulejimo link. Už konkurencingą kainą  mes siūlome ypač aukštą kokybe ir greitai atliktus darbus.

 

Klientams teikiame nemokamas konsultacijas statybos, apdailos klausimais. Patarsime interjero dizaino klausimais ir kokios medžiagos tinkamiausios konkrečiam darbui.
 
Dirbame tiek su savo, tiek su užsakovo medžiagomis. Pasirūpiname, visais medžiagų atvežimo - pristatymo klausimais, didžiąją dalį medžiagų atsivežame savo transportu, todel Jums transportavimas dažniausiu atveju nieko nekainuoja ir nekelia rūpesčių lakstymas po parduotuves bei medžiagų ieškojimas, kadangi tai už Jus - padarysime mes.
 
Kodėl būtent mes?
 
Nes mums svarbus kiekvienas klientas. Nes mes atliekame tiek mažos tiek didelės apimties darbus.Nes mes už puikų kokybės ir kainos santykį atliekame įvairiausių apimčių darbus , todel mūsų užsakovais gali būti  visi, svarbiausia, kad tai būtų vidaus patalpų įrengimo ar remonto darbai, pradedant langų dėjimu ir paslėptų komunikacinių tinklų išvedžiojimu( elektros instaliacija, santechnika) arba tiesiog griovimu (jei tai būsima restauracija), baigiant -  visišku patalpų išvalymu prieš baldų sustatymą, o jei reikia ir baldų surinkimu. Suteikiame garantiją.
 
Atliekame platų paslaugų spektrą,todėl Jums nereikes ieškotis meistrų kiekvienam darbui atskirai. Taip sutaupysite šiuo metu labai branginamą laiką ir žinoma - pinigų, nes kuo daugiau darbų vienoje vietoje mums - tuo didesnes nuolaidas galime taikyti Jums. Taupiai naudojame medžiagas, nereikalingas nepanaudotas ar likusias medžiagas pristatome atgal pardavejams.
 
Susisiekite su mumis ir atvyksime apžiūreti jūsų objekto ir padėsime Jums tiek rasti optimaliausius sprendimus, tiek ir juos įgyvendinti.Arba atsiųskite savo pasiūlymus el. paštu.
 
 
MALONIAI LAUKIAME JŪSŲ PASIŪLYMŲ IR TIKIMĖS  MALONAUS BENDRADARBIAVIMO
Tel.: 8-603-07618


Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti